fbpx

Ani durumlar, doğal felaketler veya beklenmedik olaylar sırasında eşyaların geçici olarak saklanması mümkündür. Bu durumda, Anadolu yakası eşya depolama hizmetleri, farklı acil durumlar için saklama imkanı sunar ve eşyaların güvenli bir şekilde korunmasını sağlar. Özellikle afet bölgelerinde, insanların eşyalarını geçici olarak depolayarak, hasarın en aza indirilmesine yardımcı olabilirler. Eşya depolama birimleri, satış için hazırlık yaparken veya ev veya iş yeri yeniden düzenleme işlemleri sırasında eşyaların geçici olarak çalışmasını sağlar. Bu sayede eşyaların çıkarılması veya yeniden düzenlenmesi için gereken alan oluşturulabilir ve projeler daha düzenli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

anadolu yakası eşya depolama şirketi
Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama Şirketi

Hobi ve Sanat Malzemeleri İçin Depolama

Hobileri olan insanlar, genellikle özel çalıştırır veya kullanırlar. Bu bilgilerin saklanması ve düzenli olarak saklanması önemlidir. Eşya depolama birimleri, hobiler için gereken ekipmanların güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar ve hobilerin daha keyifli bir şekilde saklanmasını sağlarım İşletmeler, geçici iş özellikleri sırasındaki ekipmanlar veya malzeme depolama seçenekleri. İnşaat projeleri sırasında kullanılan veya ticari etkinlikler için belirtilen malzemeler geçici olarak depolanabilir. Eşya depolama birimleri, işletmelerin geçici işlerinin çözülmesi için depolama çözümleri sunar.

Kültürel Mirasın Korunması İçin Depolama

Müzeler, kütüphaneler veya kültürel kuruluşlar, tarih veya kültürel Anadolu yakası eşya depolama sahip eşyaları depolamak ve korumak için eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilirler. Bu tür depolama birimleri, hassas ve değerli eşyaların güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar ve kültürel depolamanın gelecek nesillere aktarılmasına yardımcı olur. Evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanların ekipmanlarını veya malzemelerini depolamak istekleri. Kışlık giysiler, taşıma eşyaları veya oyuncaklar depolanabilir. Eşya saklama birimleri, evcil hayvan malzemelerinin düzenli ve temiz bir şekilde saklanmasını sağlar. Eşya depolama hizmetleri, geniş bir kullanım yelpazesine sahip, çok yönlü bir hizmettir. Her türden özelliklerine uygun çözümler sunar ve eşyaların güvenli ve düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Miras Eşyaları ve Aile Değerleri İçin Depolama

Aileler, tarihi ve duygusal değeri olan eşyaların saklanması istenir. Miras aksesuarları, aile albümleri, antika mobilyalar veya hatıra eşyaları gibi parçalar, eşya depolama birimlerinde korunabilir. Bu şekilde, aile geçmişine ait miras eşyaları güvenli ve düzenli bir şekilde saklanır ve gelecek nesillere aktarılır. Bazı odalarda, belirli mevsimlerde kullanılan ekipman veya malzeme Anadolu yakası eşya depolama seçenekleri. Bir kayak merkezi yaz aylarında kayak ekipmanlarını depolayabilir veya bir plaj tatil köyü kış aylarında plaj malzemelerini depolayabilir. Eşya depolama birimleri, işletmelerdeki sezonluk işletme malzemelerini güvenli bir şekilde saklama imkanı sunar.

anadolu yakası eşya depolama firması

E-ticaret Depolama İhtiyaçları

İnternet üzerinden satış yapan şirketler veya bireyler, e-ticaret stoklarını depolamak için eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilirler. Anadolu yakası eşya depolama birimleri, bozulmayan, güvenli bir şekilde saklanmasını ve düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Bazı eşya depolama tesisleri, kargo ve lojistik hizmetleri de sunarak, e-ticaretin lojistik süreçlerini yürütürler. Sosyal hizmetler veya yardım hizmetleri, yardım malzemeleri veya bağışları depolama ve dağıtım için eşya depolama hizmetlerinden faydalanabilirler. Bu tür kuruluşların, gıda, harcama veya diğer ihtiyaç malzemelerini depolayarak ihtiyaç sahiplerine daha etkili bir şekilde yardım edebilirler. Eşya depolama birimleri, bu tür kuruluşların depolama ve lojistik çözümleri sunarak, toplumsal hizmetlere katkıda bulunur.

Anadolu Yakasında Eşya Depolama Fiyatları

FİYAT TEKLİFİ AL0-6 Ay Arası Depolama6+ Ay Depolama
Koli Depolama 20 Adet (3m³)1.000900₺
Oda XSmall Depolama (5m³)2.0001900₺
1+0 Small Depolama (7m³)2.2502.100₺
1+1 Medium Depolama (9m³)2.5002.350₺
2+1 Large Depolama (12m³)3.0002.850₺
3+1 XLarge Depolama (16m³)3.7503.650₺
4+1 XXLarge Depolama (20m³)4.7504.500₺
XXXLarge Depolama (30m³+)6.000+5.500+₺
2024 Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Sanayi ve Üretim Depolama İhtiyaçları

Fabrikalar, depolama ihtiyaçlarını karşılamak için eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilirler. Ham ürünlerin, yarı ürünlerin veya ürünlerin piyasaya sürülmesi, üretim sürecini destekleyen önemli bir üründür. Eşya depolama birimleri, sanayi ve üretim birimlerine uygun depolama çözümleri sunar ve lojistik geniş ve daha verimli bir şekilde depolamaya yardımcı olur. Yeni işletmeler ve girişimciler, başlangıç ​​aşamasında sınırlı bir alan olabilir. Ürünlerin veya ürünlerin faaliyetleri için fiziksel bir yer bulunması zor olabilir. Bu durumda, eşya depolama birimleri yeni işletmeler ve girişimciler için uygun bir çözüm sunar. Ürünler veya parçaların depolanarak çalıştırılmasına veya büyümesine yardımcı olur.

Anadolu Yakasında Verdiğimiz Hizmetler

Tüm İstanbul da olduğu gibi Anadolu yakasında aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu Kapsamda;

  • Ev Eşyası Depolama
  • Oda Depolama
  • Koli Depolama
  • Villa Eşyası Depolama
  • Öğrenci Eşyası Depolama
  • Sanat Eseri Depolama
  • Ofis Depolama
  • Mobilya Depolama
  • Beyaz Eşya Depolama
  • Arşiv Depolama

Eşya Depolama Hizmetleri

Geniş bir kullanım yelpazesine sahip, çok yönlü bir hizmettir. Her türlü müşteri ihtiyacına uygun çözümler sunar ve eşyaların güvenli ve düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Bu hizmetlerden bireylere kadar herkese avantaj sağlar ve yaşamalarını sağlar. Anadolu yakası eşya depolama günümüzde sıklıkla ihtiyaç seçenekleri bir hizmet haline gelmiştir. İnsanlar evlerinde veya iş yerlerinde bulunan fazla eşyalarını güvenli bir şekilde depolayarak, daha ferah ve düzenli bir yaşam alanı yaratmak istemektedirler. Bu ihtiyaçları karşılayan nakliye firmaları, genellikle özel olarak tasarlanmış depolama tesisleriyle hizmet vermektedirler.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar, yaşam alanlarının sınırlı olması nedeniyle fazla eşyalarını muhafaza etmek için dışarıdan destek kapsamındalar. Bu noktada, eşya Adalar eşya depolama sunan ürünler, çeşitli olanaklar ve fiyatlarda, mağazalardaki tercihlerini belirlemektedir. Eşya depolama hizmeti sunan bir nakliye firması düşünüyorum. Bu firma, geniş bir depolama alanına sahip olan 2 katlı bir plaza kiralamış ve bu alanda odalı sistemle hizmet vermektedir. Müşterilere sunulan depolama seçenekleri arasında küçük, orta, büyük ve çok büyük odalar bulunmaktadır. Her bir oda seçeneği, farklı metreküp hacimlerine sahip olup, her yerde kapasitesine göre tercih edilebilmektedir.

Küçük Oda Seçeneği

5m3 hacme sahip olup, genellikle küçük ebatlı aksesuarların ayrılması için uygundur. Bu oda seçeneği, 1750₺ aylık ücretle sunulmakta ve bünyesinde 50 adet 60x40x40 ebatlarında koli sığabilmektedir. Orta oda seçeneği ise, 10m3 hacme sahiptir ve genellikle 1+1 ev eşyalarının çıkarılması için tercih edilmektedir. Bu oda seçeneği, 2750₺ aylık ücretle sunulmakta ve orta büyüklükteki eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine olanak tanınmaktadır.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Hakkında Merak Edilenler

Anadolu Yakası Eşya Depolama Nerede?

DepolamaYeri.Com olarak 25 adet depolama tesisimiz bulunmaktadır. Merkezi olarak Kartal, Maltepe ve Kadıköy de bulunur.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Ücretleri Nedir?

Anadolu yakasında depolama hizmetleri minimum aylık 1000 den başlamaktadır. 3‘lük küçük odalarımız bu fiyatlardadır.

Anadolu Yakası Depo Fiyatlarını Neler Belirler?

Anadolu Yakasında depolama hizmetinde fiyatları eşyanın miktarı, alınacak adres ve konulacak depo hacmi fiyatı belirlemektedir.

Depoya Genellikle Hangi Malzemeler Konulur?

Depolarımıza genellikle evinizde kullanılmayan veya yeni alınıp stok olarak bekletebileceğiniz güvenilir olarak muhafaza edilecek ev eşyaları konulmaktadır.

Hemen %20 İndirimli Depolama Fiyat Teklifi Al

Neden DepolamaYeri?

Depolama Öncesi Expertiz

Sözleşme ve Sigortalı Depo

Deneyimli Tecrübeli Personeller

Kaliteli Malzemeler İle Ambalaj ve Paketleme

Yeni Model Kapalı Çelik Kasa Araçlar